INTERIA.PL

reklama.interia.pl

 
AGENCJA SEM

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha, aby móc dowiedzieć się więcej o agencji SEM zainstaluj FlashPlayera ze strony www.adobe.com.

Ponadto musisz mieć włączoną obsługę Javascript.

Semahead Agencja SEM Grupy Interia.pl

SEMahead, SEM to krok naprzód. Zrób go z nami. Odkryj potencjał wyszukiwarek i osiągaj swoje cele. Za Sempathy stoi doświadczenie i jakość, innowacja i wiarygodność grupy INTERIA.PL, Bauer Media Group oraz miliony złotych zaangażowane w działalność SEM. Sprawdź »

 • PPC

  Płacisz za efekty!

  Ale to nie wszystko. Pomożemy Ci na każdym etapie Twojej kampanii: w wyborze celów, środków, oraz w integracji z Twoimi pozostałymi działaniami marketingowymi. Z każdym klientem ustalamy transparentne i motywujące modele rozliczeń. To dla Nas bardzo ważne! Sprawdź »

 • SEO

  Sztuka pozycjonowania.

  Dzięki etyce działania i unikalnemu know-how, pomożemy Ci zwiększyć na trwałe ruch na stronie, wyniki sprzedaży i rozpoznawalność marki. Używamy autorskich narzędzi do mierzenia efektów naszej pracy oraz monitorowania działań konkurencji. Sprawdź »

 • KONSULTACJE

  Dzielimy się wiedzą!

  Analizujemy Twój potencjał, otoczenie konkurencyjne i aktywność branży w wyszukiwarce. Dopiero potem rekomendujemy strategię SEM. Doradzamy, jak możesz poprawić funkcjonalność strony i podnieść konwersję. Szkolimy pracowników marketingu, IT i redakcje. Sprawdź »

 • OFERTA SPECJALNA

  Synergia!

  SEM/Display to kompleksowa oferta, obejmująca zarówno obecność w wyszukiwarkach, jak i kampanie displayowe w internecie. Jeśli zdecydujesz się na nią, z pewnością zapłacisz mniej. Sprawdź »

Czym jest SEM?

SEM - ang. Search Engine Marketing - to marketing w wyszukiwarkach. Na SEM składają się zarówno płatne kampanie linków sponsorowanych - PPC (pay per click), jak i pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW pod kątem wyszukiwarki - SEO (Search Engine Optimization). Celem tych działań jest zdobycie optymalnej pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania - płatnych i organicznych.
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Oferta Semahead

seo

W Semahead pozycjonowaniem zajmują się eksperci specjalizujący się ściśle w tej formie reklam. Posiadamy unikalny "know how", dzięki któremu pomożemy Ci w pełni wykorzystać potencjał SEO Twojej strony internetowej i znaleźć się na czołowych miejscach wyszukiwania, według haseł związanych z Twoją branżą. Niezwykle istotne w naszej pracy jest to, iż wykorzystujemy tylko dozwolone i bezpieczne metody pozycjonowania

Sprawdź SEO w Semahead »

W Semahead wspólnie z Tobą ustalamy cel działania dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Dążymy do ciągłej redukcji kosztów Twojej kampanii i dbamy o jej jakość. Dzięki Google Analytics wiemy, że efektywnie realizujemy założone cele

Sprawdź PPC w Semahead »

Jeżeli potrzebujesz doradcy i chcesz skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia w branży, know how i specjalistycznych narzędzi, proponujemy m.in.:
 • Audyt konta AdWords
 • Audyt SEO
 • Wdrożenie GA: analiza i określenie celów, szkolenie
 • Dobór strategii SEM

Sprawdź Konsultacje w Semahead »

Chcesz, aby twoje działania w Internecie były kompleksowe? Dzięki doświadczeniu nabytemu w INTERIA.PL pomożemy Ci to osiągnąć. Zaplanujemy dla Ciebie kampanię, przygotujemy dedykowaną witrynę. Skorzystaj z łączonej oferty SEM/Display/e-commerce i zobacz ile możesz oszczędzić.
 • Pakiet: Tani Ruch wysokiej jakości
 • Pakiet: WIZERUNEK
 • Akcja specjalna
 • Power EFEKT
 • Start w E-commerce
 • Pakiet: Społeczności
 • Lider Lokalny

Sprawdź Ofertę specjalną w Semahead »

Kontakt

tel. +48 12 646 27 52

tel. +48 500 160 622

kontakt@semahead.pl
 
 
Copyright © 1999-2017 INTERIA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies.