INTERIA.PL

reklama.interia.pl

 Interia - najszybciej rozwijający się portal w Polsce
20.11.2015 14:15
Strona główna, domena i odsłony mobilne - to wskaźniki, w których Interia notuje bardzo dobre wyniki w badaniach Megapanel. Zestawiając tegoroczne wrześniowe dane do wartości ubiegłorocznych, portal okazuje się być najbardziej dynamicznie rozwijającym się spośród konkurencji.

Największy skok Interia zanotowała w rankingu odsłon mobilnych - wzrost wynosi aż 114%. Dynamicznie rośnie także ilość użytkowników domeny, wynik wynosi 33%. Rośnie także ilość internautów na stronie głównej Interii, w ciągu roku jest ich więcej o 21%.

"Udany rebranding, wzmocnienia redakcyjne oraz zakupy, które Grupa Interia.pl poczyniła w ostatnim roku - wszystkie te elementy składają się na dynamiczne wzrosty na wielu płaszczyznach. Cieszy nas to, że efekty obranej strategii rozwoju portalu spotykają się z uznaniem nie tylko internautów ale i klientów biznesowych."- mówi Artur Potocki, prezes Grupy Interia.pl.

Wg wrześniowej fali badania Megapanel Grupa Interia.pl ma 14,5 mln RU, 1,2 mld PV oraz ponad 302 mln mobilnych PV.

Skontaktuj się z nami

Źródło: Megapanel PBI/Gemius, wrzesień 2014 - wrzesień 2015
 
 
Copyright © 1999-2017 INTERIA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies.