Publikacja artykułu reklamowego w wybranym serwisie Interia.pl.

Artykuł sponsorowany pozwala na przedstawienie użytkownikom dużej ilości informacji (max. 10 000 znaków). Dodatkowo istnieje możliwość zamieszczenia zdjęć, materiałów video, 5 linków kierujących do serwisu Klienta (wszystkie materiały dostarcza Klient, Interia.pl nie odpowiada za treść artykułu sponsorowanego). Treść artykułu powinna odpowiadać tematyce serwisu. Artykuł sponsorowany jest zawsze oznaczony zgodnie z Art. 36.3. Prawa Prasowego. Sponsor posiada wyłączność reklamową na odsłonie z artykułem. Możliwa jest emisja nośników Sponsora w modelu flat fee w okresie trwania artykułu.

Lista niezbędnych materiałów do produkcji:

 • Gotowy – ostateczny tekst (do 10 tys. znaków ze spacjami), wraz ze wskazaniem do 5 słów linkujących z podaniem dla nich adresów docelowych.
 • Tytuł (zajawka) na stronę główną działu w którym prezentowany będzie artykuł, do 35 znaków wraz ze spacjami; do tytułu podczas emisji dodane zostanie określenie „art. sponsorowany”. Tytuł będzie emitowany na stronie głównej danego serwisu, na trzeciej lub czwartej pozycji.
 • Wyróżniony nagłówek/tytuł właściwy artykułu (na stronę artykułu).
 • Do 3 zdjęć w rozmiarze 695×505 px.  Elementy graficzne nie mogą linkować. Zdjęcia nie będą poddawane obróbce przez INTERIA.PL.
 • Kody zliczające w przypadku zewnętrznego monitorowania kampanii. Jeśli nie zostaną dostarczone kody od zamawiającego – na życzenie podpinane są w artykule standardowe zliczające kody Gemius. Kliknięcia i odsłony zajawek mogą być zliczane kodami zewnętrznymi.

W przypadku dodatkowej promocji artykułu sponsorowanego linkiem na desktopowej Stronie Głównej Interii, tytuł (zajawka) powinna mieć:

 • Lewa kolumna: Wiadomości, Sport, Biznes – 35 znaków ze spacjami
 • Lewa kolumna: Motoryzacja, Tech/Gry, Muzyka/Film/Seriale – 35 znaków ze spacjami + grafika 140x80px
 • Prawa kolumna: Muzyka/Film/Seriale – 35 znaków ze spacjami + grafika 228×154 px
 • Prawa kolumna (WZ_1) – 45 znaków ze spacjami, grafika 300×115 px,
 • Prawa kolumna (WZ_2) – 45 znaków ze spacjami + grafika 80×45 px

W przypadku dodatkowej promocji artykułu sponsorowanego linkiem na mobilnej stronie głównej portalu, tytuł (zajawka) na strone m.interia.pl powinna mieć:

 • Wiadomości, Sport, Biznes, Rekomendacje, Moto, NT, Styl życia, Gotowanie, Rozrywka: do 50 znaków ze spacjami + grafika 210×118 px
 • Plotki: do 50 znaków ze spacjami + grafika 210×276 px

Do tytułu podczas emisji dodane zostanie określenie „art. spons.”. Zajawka będzie emitowana na ostatnim miejscu w kolumnie newsowej, na trzecim lub ostatnim miejscu w pozostałych kolumnach odpowiadających działowi w którym prezentowany będzie artykuł. Link w module Plotki będzie umieszczony pod treściami redakcyjnymi.

W tekście standardowo pogrubiamy pierwszy akapit artykułu, jednak można wskazać elementy do pogrubienia, podkreślenia lub pochylenia. W artykule użyty zostanie taki sam krój, rozmiar i kolor czcionek i nagłówków jaki stosowany jest w ramach danego działu lub serwisu w portalu.

Odstępstwa od zasad wyrażonych w specyfikacji są dopuszczalne jedynie po wcześniejszej akceptacji przez INTERIA.PL

W celu uzyskania dodatkowych informacji o produkcie i cenach prosimy o bezpośredni kontakt z Biurem Reklamy: reklama@firma.interia.pl.

Promocja Cena
Serwis w którym jest umieszczony artykul Link na stronie głównej serwisu tematycznego Link na stronie głównej portalu przez 1 dzień w module (do wyboru dla Reklamodawcy – w odpowiadającym module tematycznym lub module Warto Zobaczyć):
Facet lub Kobieta Link na stronie głównej serwisu Facet lub Kobieta przez 1 tydzień Zajawka tekstowo-graficzna lewa w module Warto Zobaczyć 20 000 zł
Zajawka tekstowo-graficzna przedostatnia w module Warto Zobaczyć 15 000 zł
Wiadomości Link na stronie głównej serwisu Wiadomości przez 1 tydzień Wiadomości 25 000 zł
Biznes Link na stronie głównej serwisu Biznes przez 1 tydzień Biznes 15 000 zł
Wiadomości 25 000 zł
Sport Link na stronie głównej serwisu Sport przez 1 tydzień Sport 10 000 zł
Wiadomości 25 000 zł
Motoryzacja Zajawka tekstowo-graficzna w module Moto Motoryzacja 10 000 zł
Wiadomości 25 000 zł
Muzyka Link na stronie głównej serwisu Muzyka przez 1 tydzień Zajawka tekstowo-graficzna w module Muzyka/Film 10 000 zł
Wiadomości 25 000 zł
Film Link na stronie głównej serwisu Film przez 1 tydzień Zajawka tekstowo-graficzna w module Muzyka/Film 10 000 zł
Wiadomości 25 000 zł
Nowe Technologie Link na stronie głównej serwisu Nowe Technologie przez 1 tydzień Zajawka tekstowo-graficzna w module Tech/Gry 10 000 zł
Wiadomości 25 000 zł
Gry Link na stronie głównej serwisu Gry przez 1 tydzień Zajawka tekstowo-graficzna w module Tech/Gry 10 000 zł
Wiadomości 25 000 zł
Dodatkowa promocja kierująca do artykułu sponsorowanego 65% wartości cennikowej świadczeń
Dodatkowe usługi Uwagi CENA
Zamieszczenie videorelacji w ramach artykułu (do 3 minut) 2 000 zł
Zamieszczenie ankiety w ramach artykułu 2 000 zł
Zamieszczenie galerii zdjęć w ramach artykułu (do 15 zdjęć) Możliwe jest linkowanie w opisie każdego zdjęcia, ale tylko jednym adresem URL 6 000 zł
Przygotowanie mechanizmu SMS w ramach artykułu Istnieje możliwość wykorzystania mechanizmu SMS do organizacji m.in. konkursów, plebiscytów, sondaży.
INTERIA.PL zapewnia organizację, prowadzenie i kompleksową obsługę usług uruchomionych na bramkach SMS Premium.
4 000 zł
 • Wszystkie materiały (treść, zdjęcia, video itd.) dostarcza Reklamodawca. Interia.pl nie odpowiada za treść artykułu sponsorowanego.
 • Cena obejmuje obecność artykułu w wybranym serwisie oraz link tekstowy kierujący do artykułu umieszczony na stronie głównej danego serwisu przez 1 tydzień.
 • Link w jednym module tematycznym, kieruje do artykułu zamieszczonego w serwisie odpowiadającym wybranemu modułowi.
 • Link kieruje do artykułu zamieszczonego w dowolnym serwisie Interia.pl.