INTERIA.PL

reklama.interia.pl

 
TESTOWANIE REKLAMY
Instrukcja obsługi:
  1. Wybierz typ reklamy,
  2. Wprowadzić adres do którego reklama ma prowadzić po kliknięciu na nią,
  3. Wybierz z listy serwis INTERIA.PL, na którym reklama ma być wyemitowana lub wprowadź adres innej strony w portalu INTERIA.PL,
  4. Załącz plik zawierający reklamę poprzez wybranie w opcji przeglądaj odpowiedniego pliku z dysku lub jeśli nie posiadasz własnego projektu reklamy kliknij testuj w celu wyświetlenia przykładowej reklamy przygotowanej przez nasz serwis.
Typ reklamy:
Url docelowy:
(gdzie reklama prowadzi po kliknięciu)
Serwis INTERIA.PL:
lub adres innej strony:
(wklej link do dowolnej strony w portalu)
Załącz plik:
 

Powyższy mechanizm umożliwia przetestowanie działania reklamy w warunkach normalnej emisji. Po wybraniu typu reklamy z pozycji dostępnych w portalu INTERIA.PL należy wprowadzić adres do którego ma prowadzić po kliknięciu na nią.

Następnie z listy należy wybrać serwis INTERIA.PL, na którym reklama ma być wyemitowana. Jeśli danego serwisu nie ma na liście, wystarczy odszukać go na portalu INTERIA.PL i po wybraniu pola Adres innej strony skopiować w to miejsce dokładny adres serwisu. Ostatnim krokiem jest załączenie pliku zawierającego reklamę poprzez wybranie opcją przeglądaj odpowiedniego pliku z dysku. Jeśli nie posiadasz własnego projektu reklamy po kliknięciu testuj , automatycznie wyświetli się testowa reklama przygotowana przez nasz serwis.

Mechanizm testowania reklamy pozwala zorientować się, czy kreacja odpowiada warunkom technicznym portalu INTERIA.PL, czy skrypty i linki działają poprawnie, a także czy kolorystyka i dynamika reklamy pasują do wyglądu konkretnego serwisu.

Szczegółowa specyfikacja reklam wraz z dostępnymi formatami plików, technologiami i rozmiarami reklam, znajduje się w dziale Specyfikacja.

INTERIA.PL zastrzega sobie każdorazowo prawo o decydowaniu o dopuszczeniu reklam do emisji zgodnie z regulaminem świadczenia usług.

 
 
Copyright © 1999-2017 INTERIA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies.