Ważne zmiany w Interii: optymalizacja reklam i nowy układ menu

Nowe nagłówki serwisów już w Interii! Serwis Muzyka jako pierwszy otrzymał zmodernizowane menu i nowy układ reklam.

Rozpoczęliśmy prace modernizacyjne serwisów w Interii. Zmianami objęta jest najważniejsza, nagłówkowa cześć strony: menu nawigacyjne i sloty reklamowe. Celem prac jest jest zwiększenie użyteczności serwisów i optymalizacja widoczności reklam, w tym najpopularniejszego slotu wizerunkowego w Portalu.

W tym celu zintegrowaliśmy belkę nawigacyjną Portalu i lokalne menu serwisu w jeden, czytelny, responsywny pasek nawigacyjny w stylu „sticky navbar”. Nowy pasek nawigacji w Interii prezentuje wszystkie ważne dla użytkownika funkcje, w tym wyszukiwarkę oraz logowanie do Poczty. Nagłówek serwisu jest zawsze widoczny, również przy przewijaniu strony w dól. Nowa nawigacja jest w pełni responsywna i zapewnia jednolity, wysoki poziom użyteczności serwisów Interii zarówno na urządzeniach mobilnych jak i desktopowych.

Zmianami objęliśmy również miejsca dla reklam. Ponad nowym paskiem nawigacji znajduje się ekspandowany brandingu serwisu, zaś poniżej – główny slot wizerunkowy dla reklam emitowanych odsłonowo. Zmiany zapoczątkował serwis Muzyka a niebawem dołączą do niego wszystkie główne sekcje tematyczne Portalu.

Nowy układ nagłówków i miejsc reklamowych w Interii:

Wasze,
Biuro Reklamy Interii

Write a Comment