O projekcie

„Z miłości do maluszka” to wakacyjna akcja content marketingowa, przeprowadzona w Interii wspólnie z marką Bella Baby Happy. Akcję skierowaną do młodych rodziców poświęciliśmy bezpieczeństwu dzieci i zasadom udzielania pierwszej pomocy. Działania zrealizowane w Interii na rzecz Bella Baby Happy podkreślały związek marki z poczuciem bezpieczeństwa i dbałością o dobro najmłodszych.

Centrum akcji stanowiła sekcja specjalna w serwisie mamdziecko.interia.pl, wykonana w technologii RWD – dostosowana do ekranów zarówno mobilnych jak i PC.
Sekcja zawierała:

  • 8 artykułów redakcyjnych poświęconym zdrowiu i bezpiecznym wakacjom,
  • 2 infografiki: niezbędniki dla młodego rodzica podczas urlopu z dzieckiem,
  • 2 infografiki dotyczące zasad udzielania pierwszej pomocy i reagowania w nagłych wypadkach zagrożenia życia dziecka,
  • wywiad video z ratownikiem medycznym,
  • dla najmłodszych: kolorowanka ułatwiająca najmłodszym przyswojenie zasad bezpiecznej zabawy (6 rysunków).

Każdy materiał opublikowany w serwisie specjalnym opatrzyliśmy brandingiem zrealizowanym na nośnikach otaczających stronę. W samych artykułach: oznaczyliśmy wybrane słowa kluczowe i osadziliśmy odporne na systemy blokowania reklam bloczki „Content Box”. Wszystkie elementy brandigu kierowały do strony wskazanej przez Partnera akcji. Każdy tekst zilustrowany został filmem, promującym najnowszą aplikację mobilną Bella Baby Happy dla kobiet w ciąży i młodych matek. Sekcję uzupełniliśmy o badanie konsumenckie, którego celem było poznanie opinii o produktach Partnera.

Akcję „Z  miłości do maluszka” uzupełnił konkurs fotograficzny, w którym nagrodami były zestawy produktów Bella Baby Happy oraz dmuchane baseny do kąpieli posiadające daszek chroniący przed słońcem.

Zobacz materiały akcji „Z miłości do maluszka”

Sekcja wypełniona artykułami promującymi bezpieczeństwo i zdrowie na wakacjach:

Zoptymalizowany wygląd strony na urządzeniu mobilnym, dzięki technologii RWD:

Przykład artykułu zawierającego brandig Partnera akcji, zrealizowany na nośnikach otaczających stronę oraz z użyciem specjalnego bloczka „content box”:

Zakładka z materiałami video:

Do pobrania: Infografiki i kolorowanki dla dzieci:

Konkurs fotograficzny dla użytkowników:

Wasze,
Biuro Reklamy Interii