O projekcie

Realizacja marzeń jest łatwiejsza niż myślisz!

W 2020 r. Dział Projektów Specjalnych Interii zrealizował inspiracyjny materiał video, promujący zasady mądrego oszczędzania. Produkcja wspierała ogólnopolską, edukacyjną akcję ING Banku Śląskiego pt. „Oszczędzaj ale nie na tym co ważne”. Materiał przeznaczony był dla Użytkowników INTERIA.TV i trwał niemal 7 minut. Składał się z dwóch ciekawych części:

  • Relacji z podróży bohatera materiału do Nowej Zelandii, jako idealnego przykładu marzenia zrealizowanego za mądrze zaoszczędzone pieniądze,
  • Wywiadu z ekspertem na temat przyzwyczajeń, dobrych i złych nawyków Polaków w codziennym oszczędzaniu pieniędzy.

Użytkownikom Interii przedstawiliśmy historie Tomka, pracownika korporacji kochającego podróże. Tomek marzył o wyprawie do Nowej Zelandii. By marzenie to spełnić, zaczął oszczędzać pieniądze. Każdego dnia stosował proste zasady mądrego oszczędzania. Oszczędzał ale nie na tym co ważne, zmieniając trudną sztukę rezygnacji w przyjemność. Za zaoszczędzone pieniądze pojechał do Nowej Zelandii, zyskał bezcenne przeżycia. Bohater filmu dzieli się z Odbiorca unikalnym doświadczeniem na temat zasad mądrego oszczędzania a własną historią inspiruje do spełniania najskrytszych nawet marzeń. Materiał opublikowaliśmy w popularnym serwisie telewizji internetowej INTERIA.TV.

Zobacz film promujący akcję ING Banku Śląskiego „Oszczędzaj ale nie na tym co ważne”:

Wasze,
Biuro Reklamy Interii