Smaker na pierwszym miejscu!

Należący do Interii serwis Smaker utrzymuje pierwszą pozycję wśród serwisów kategorii Kuchnia, gotowanie od sierpnia 2017 r. – w maju br. odwiedziło go ponad 3,5 mln użytkowników sieci.

 

Według badania Gemius/PBI w kategorii Kuchnia, gotowanie Grupa Interia dominuje na rynku, z wynikiem 3,7 mln RU w maju 2018. Największa w tym zasługa serwisu Smaker, który łączy funkcję społecznościową i poradnikową – użytkownicy korzystają z niego w poszukiwaniu sprawdzonych przepisów na smaczne i zdrowe dania, ale również po to, by wymienić się doświadczeniami, opiniami i spostrzeżeniami.

W maju br. Smakera odwiedziło ponad 3,5 mln RU, którzy wygenerowali blisko 24 mln odsłon. Należy też uwzględnić aplikacje Smaker oraz Smaker – Ciasta i desery (obie działające w systemach Android i iOS) – korzysta z nich w sumie prawie 80 tys. unikalnych użytkowników, generujących w aplikacjach ponad 11 mln odsłon miesięcznie.

Według Badania Gemius/PBI w maju br. strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 18,9 mln realnych użytkowników i niemal 1,5 mld odsłon, a sam portal Interia – 13,7 mln użytkowników i 929,8 mln odsłon.”

Źródło danych: Badanie Gemius/PBI, maj 2018 (dane dot. RU oraz odsłon), Gemius Traffic (dane dot. unikalnych użytkowników).

Write a Comment